50 rocznica święceń kapłańskich ks. E. Wrzeszcza oraz 25 rocznica święceń kapłańskich ks. A.Fury.

28 maja 2017 roku nasi strażacy uczestniczyli w dwóch jubileuszach święceń kapłańskich. Pierwszy odbył się w naszym kościele parafialnym. O godz. 11.30 swój jubileusz 50-lecia kapłaństwa obchodził nasz były proboszcz ks. Eugeniusz Wrzeszcz. Po brzegi wypełnionym kościele wszyscy razem z jubilatem modlili się za tak zacny okres. Po mszy w niekończącej się kolejce życzenia składały poszczególne grupy jak i indywidualne osoby. Natomiast już o godz. 13 w kościele w Pawłowie swój jubileusz obchodził obecny proboszc parafi Pawłów, nasz kapelan gminny ks. Artur Fura. W obydwu jubileuszach uczestniczył poczet sztandarowy z naszej jednostki, a w Chlewiskach oprócz pocztu z OSP Chlewiska uczestniczył poczet sztandarowy z OSP Broniów i pododdział strażaków z Chlewisk i Broniowa oraz MDP z Chlewisk.